ODDŁUŻANIE

Nasi eksperci pomogą Ci przejść proces, który umożliwi zlikwidowanie długów. Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację i zaproponujemy Ci najlepsze sposoby oddłużenia. Dzięki temu pozbędziesz się wszystkich problemów z windykacją i znowu będziesz mógł żyć w spokoju.

 

Pomoc zadłużonym to nasza specjalność. Nasz zespół to ogromnie doświadczeni eksperci od finansów i prawnicy, którzy od lat zajmują się sprawami dłużników i kwestiami windykacji. Oddłużamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

 

RESTRUKTURYZACJA DŁUGÓW

Pogorszyła się Twoja sytuacja finansowa?

Straciłeś pracę lub inne źródło dochodu?

Nie wiesz skąd wziąć pieniądze na kolejną ratę kredytu?

Bank wysyła ponaglenia do spłaty kredytu?

To właśnie do Ciebie skierowana jest nasza usługa:

Doskonale wiemy, że życie potrafi często zaskakiwać i zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Niewiele trzeba, aby wpaść w kłopoty finansowe. W takiej sytuacji restrukturyzacja długu jest najlepszym rozwiązaniem.

Nie zostawimy Cię samego sobie! Nasi eksperci przeanalizują Twoja sytuację i zaproponują działania, które doprowadzą do ostatecznego zwrotu wierzytelności i zlikwidowania długu.

Zapewniamy kompleksowe działania restrukturyzacyjne, które mogą obejmować:

  • wydłużenie okresu spłaty długu
  • konsolidację długów
  • wykorzystanie wakacji kredytowych (zawieszenie spłaty rat na określony czas)
  • redukcję zadłużenia
  • zmianę sposobu zabezpieczenia kredytu
  • sprzedaż zabezpieczenia
  • zmianę wysokości oprocentowania kredytu
  • zaciągnięcie nowego kredytu itp

Restrukturyzacja długów pozwoli Ci odzyskać stabilność finansową i stanąć na nogi. Najgorszym rozwiązaniem jest unikanie wierzyciela i udawanie, że nie masz długu! Takie podejście jest początkiem dużych kłopotów.

Nasi doświadczeni prawnicy będą reprezentowali Cię przed wierzycielem i w Twoim imieniu poprowadzą negocjacje mające na celu restrukturyzację Twoich długów, łącznie z przygotowaniem odpowiednich pism i wniosków. To będzie sygnał dla banku, że poważnie traktujesz zaistniałą sytuację.

Jesteśmy niezwykle skuteczni, ponieważ potrafimy korzystać z możliwości, jakie daje polskie prawo i docieramy bezpośrednio do osób decyzyjnych, od których zależy restrukturyzacja Twojego zadłużenia.

Już dziś Skontaktuj się z nami i zacznij ODZYSKIWAĆ SWOJE PIENIĄDZE!Kancelaria Prawno Finansowa

E-mail

biuro@lextio.pl

Tel

22 299 39 00

Firma

Lextio sp. z o. o. sp.k.
ul. Warszawska 6/23
25-306 Kielce