Proces dochodzenia odszkodowania jest  to klasyczna procedura cywilna polegająca na dochodzeniu roszczeń. Jak w przypadku każdej sprawy prawnej, także i przy odzyskiwaniu odszkodowania potrzebna jest specjalistyczna wiedza prawnicza i doświadczenie.

 

Praktyka pokazuje, że rynek odszkodowawczy w Polsce mocno się sprofesjonalizował, a co za tym idzie, zarówno towarzystwa ubezpieczeniowe, jak i sądy i kancelarie prawne posiadają olbrzymią wiedzę i precyzyjne narzędzia do tego, aby podjąć trudną walkę o odszkodowanie. W tym momencie osoba poszkodowana w wypadku pozostawiona bez pomocy prawnej nie jest w stanie przeprowadzić z sukcesem batalii o wypłatę odszkodowania i/lub zadośćuczynienia.

 

Jaka jest nasza rola?

 

Pomagamy, doradzamy i wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach w trakcie walki
o odszkodowanie. Dokonujemy wstępnej analizy sprawy, przygotowujemy pisma, w tym również te procesowe, prowadzimy negocjacje. To my szacujemy wysokość dochodzonej kwoty roszczenia. Weryfikujemy o jaki rodzaj roszczeń można wystąpić: o odszkodowanie, zadośćuczynienie, czy o rentę. Dzięki naszej pomocy osoba  poszkodowana i jej najbliżsi mają czas zaangażować się w leczenie i rehabilitację.

 

Kiedy warto poprosić nas o pomoc?

 

Najlepiej zgłosić się do nas zaraz po wypadku, abyśmy mogli od razu w sposób właściwy prowadzić sprawę. Jednakże, jeżeli Twoja spraw już jest zgłoszona do ubezpieczyciela lub trafiła nawet do sądu, to w takiej sytuacji, także jesteśmy gotowi Ci pomóc. Wystarczy zadzwonić lub napisać.

 

Pamiętaj – odszkodowanie to są Twoje pieniądze i warto o nie zadbać.

Bezpłatna i niezobowiązująca analiza Twojej sprawy!
Napisz!